„Sukces jest sumą małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu”

- Robert Collier.

I tak oto dobiegł już końca kolejny rok szkolny.

Tradycyjnie zakończenie roku rozpoczęliśmy Mszą Św. a dalszy ciąg uroczystości przebiegał na sali gimnastycznej.

Ceremoniał Szkoły poprowadził Pan Mariusz Cieśliński.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Dariusz Łapa Starosta Przeworski oraz przedstawiciele Rady Rodziców - Pani Katarzyna Mędzela-Kulas i Pan Tomasz Misiąg. Nie zabrakło pięknych słów, podziękowań i życzeń zarówno od Pana Dyrektora Krzysztofa Dyrkacza, jak i Pana Starosty, Rodziców i samorządu uczniowskiego.

Zakończenie roku szkolnego stanowiło doskonałą okazję, aby podziękować za wieloletnią pracę wspaniałym Nauczycielkom I LO w Przeworsku, które odeszły na emeryturę.
Serdecznie dziękujemy Paniom: Bożenie Fejdasz i Ewie Żak za udział w wychowaniu wielu pokoleń młodych ludzi, za serce włożone w ich proces edukacji, za współpracę, uśmiech, dobre rady i wsparcie w trudnych chwilach.
Życzymy Paniom raz jeszcze przede wszystkim zdrowia, nieprzemijającej pogody ducha oraz chwil wypełnionych wyłącznie szczęściem i radością.

Następnie blisko 50. uczniów odebrało z rąk Pana Dyrektora Krzysztofa Dyrkacza i Pana Dyrektora Andrzeja Żaka świadectwa promocyjne z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.

Dalszy ciąg uroczystości miał miejsce w salach klasowych, gdzie wychowawcy wręczyli swoim wychowankom pozostałe świadectwa, nagrody oraz dyplomy.

View the embedded image gallery online at:
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId1d64f8a596

W dniu 20 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej dla Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Przeworskiego „Eko-energia – Eko-moc”.

 

III miejsce w w/w konkursie zajęła Antonina Szlachta - uczennica klasy 2b I Liceum Ogólnokształcącego w Przeworsku.

Opiekunem Antoniny była pani Ewa Żak.

 
 

W dniu 4 czerwca 2024r. uczennice klasy 1c Iga Skawina i Amelia Kucaba uczestniczyły w I Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania w Języku Niemieckim „Spaß am Lesen”, który odbył się w Przemyślu. Podczas konkursu 60 uczestników ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całego regionu czytało przydzielone wcześniej fragmenty pamiętnika Anne Frank „Aus dem Tagebuch”. Nasze uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze, Iga Skawina otrzymała wyróżnienie w kategorii szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu 

View the embedded image gallery online at:
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId620f3be7d4

21.05.2024 r. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyła się kolejna edycja Konkursu z wiedzy prawnej Powiatu Przeworskiego "Młodzi Mistrzowie Prawa" zrealizowana przez Fundację Pasieka pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Przeworskiego. Uczestników – uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Przeworskiego – I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku, Zespołu Szkół w Kańczudze – powitali Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Ochrony Zdrowia - Joanna Mordarska oraz Prezes Zarządu Fundacji Pasieka - adw. Karol Grześkiewicz.

Laureatami konkursu "Młodzi Mistrzowie Prawa" zostali:

I. Bartłomiej Zmora – Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.

II. Wiktoria Domaradzka – I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku,

III. Sławomir Cielecki – Zespół Szkół w Kańczudze.

Serdecznie gratulujemy!

View the embedded image gallery online at:
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId947a36e0b0

W dniu 25 kwietnia 2024 roku odbył się XXI konkurs Matematyczny im. Prof. Marii Barnat. Uczestnicy, uczniowie szkół podstawowych, mieli w ciągu 60 minut rozwiązać cztery zadania matematyczne sprawdzające ich wiedzę i umiejętności z zakresu m.in.: działań na potęgach, rozwiązywania równań, obliczania pól trójkątów i czworokątów oraz objętości brył. Po sprawdzeniu i ocenieniu prac, jury konkursu postanowiło przyznać tylko jedną nagrodę, a wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy.. Zwycięzcą tegorocznego Konkursu Matematycznego jest Michał Szklarek -uczeń Szkoły Podstawowej nr2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku. Michałowi i pozostałym uczestnikom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nauce.

View the embedded image gallery online at:
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId7caa7d6e51

Facebook

 

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki