Plakaty - uczniowie naszej szkoły wykonali szereg plakatów dotyczących segregacji śmieci. Plakaty zostały rozwieszone w różnych miejscach budynku, aby informować społeczność szkolną, jak należy segregować odpady.

     

Kiermasz świąteczny - grupa wolonatriuszy z naszej szkoły pod opieką (p. L.Kontek i p. K. Wiśniowskiej) przeprowadziła kiermasz na którym można było kupić smakołyki, ale także ozdoby wykonane z odpadów np. papieru. Również uczniowie klasy 3 gimnazjum zrobili różne ozdoby świąteczne ze starego kolorowego papieru (opieka p. J.Kozak) .

   

Bio-odpady - na każdym korytarzu znajdują się pojemniki na bio-odpady. Resztki jedzenia pochodzenia roślinnego posłużą nam do sworzenia kompostu, a ten pomoże utworzyć ogródek przy szkole.

Kącik do segregacji - w holu znajduje się miejsce z pojemnikami na baterie, plastikowe nakrętki i makulaturę. Prezentacja- uczestniczki projektu (J. Markowska i A. Uchyra) wykonały prezentacje w programie power point dotyczącą odpadów w szkole i  w Polsce.

Prezentacja  o odpadach w szkole i Polsce

Save water and energy - akcja dotycząca oszczędzania energii i wody. Uczniowie przygotowali plakaty, które usytuowano w różnych miejscach w szkole i naklejki z napisami - save water i save energy- przyklejono je w łazienkach i na włącznikach światła.

Informacje o I spotkaniu w Rumunii

View the embedded image gallery online at:
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/dla-ucznia#sigFreeId5d834f6965

 

Facebook

 

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki