Rok szkolny 2015/2016

  • Zuzanna Piróg – 2b
  • Patrycja Bieniasz – 2e

Rok szkolny 2013/2014

  • Gabriela Kasprzyk – 3b
  • Alicja Kolano – 3b
  • Anna Piróg – 3b
  • Patrycja Pieniążek – 3b
  • Karolina Wikiera – 3b
  • Karolina Sławińska – 3d
  • Michał Hałys – 2c

Rok szkolny 2012/2013

  • Gwóźdź Michał – 3a
  • Sławińska Karolina – 2d
  • Kasprzyk Gabriela – 2b
  • Piróg Anna – 2b
  • Wikiera Karolina – 2b

 

Rok szkolny 2011/2012

  • Szymon Wilk – 2a
  • Joanna Dryś – 3d

 

Rok szkolny 2010/2011

  • Mateusz Wojtas – 3a
  • Karolina Ochyra – 3b
  • Kamil Bar – 3c

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Paulina Krawiec – 3f
  • Kamil Orzechowski – 3d
  • Kamil Bar – 2c

 

Rok szkolny 2008/2009

  • Barbara Drapała - 3c

 

Rok szkolny 2007/2008

  • Karolina Jurkiewicz – 3a
  • Anna Sykała – 3a
  • Iwona Kosmala – 3b
  • Wioletta Rut – 3c
  • Marcin Mokrzycki – 3d
  • Anna Trojnar – 3d
  • Magdalena Lemiech – 3g

 

Rok szkolny 2006/2007

  • Marcin Mokrzycki – 2d
  • Anna Trojnar – 2d
  • Demetriusz Serwański – 1c

 

Rok szkolny 2005/2006

  • Mędzela Ewelina 1c
  • Mokrzycki Marcin 1d
  • Trojnar Anna 1d
  • Lemiech Magdalena 1g
  • Bar Ewelina 1h
  • Hałys Kamil 3d
  • Bednarz Anna 3i

 

Rok szkolny 2004/2005

  • Kowalska Ewa 3f

 

Rok szkolny 2003/2004

  • Ścisłowicz Barbara 4a
  • Kałamarz Marek 4b
  • Bar Aneta 4d
  • Szczepankiewicz Maria 2e
  • Mazurek Kinga 2f

 

Rok szkolny 2002/2003

  • Wyczarska Aleksandra 4a
  • Kostka Joanna 4c
  • Winiarz Monika 4c
  • Sopel Agnieszka 3a
  • Ścisłowicz Barbara 3a
  • Kałamarz Marek 3b

 

Rok szkolny 2001/2002

  • Nowosiad Ewelina 4b
  • Potym Anna 4c
  • Wojtas Monika 4c
  • Kukla Paulina 4e
  • Kappel Magdalena 3c
  • Kostka Joanna 3c
  • Ścisłowicz Barbara 2a
  • Juroszek Barbara 2a
  • Pietluch Iwona 2a

 

Rok szkolny 2000/2001

  • Inglot Bogusława 4a
  • Potym Anna 3c
  • Kostka Joanna 2c
  • Ścisłowicz Barbara 1a

 

Rok szkolny 1999/2000

  • Potym Anna 2c
  • Łobaczewska Agnieszka 4b

 

Rok szkolny 1998/99

  • Kozak Kinga 4a
  • Rosół Kamila 4a
  • Orzechowska Marta 3a

 

Rok szkolny 1997/98

  • Kogut Iwona 4c
  • Mach Joanna 4c
  • Rosół Kamila 3a

 

Rok szkolny 1996/97

  • Dudek Wojciech 4a
  • Kłos Magdalena 4a
  • Długosz Katarzyna 4b
  • Stopa Piotr 4c
  • Stecko Grzegorz 3a

 

Rok szkolny 1994/95

  • Kruk Monika 4a
  • Potoniec Anna 4b
  • Świtalska Izabela 4b
  • Brzozowska Barbara 3a
  • Ścisłowicz Anna 3a
  • Mach Joanna 1c

 

Rok szkolny 1993/94

  • Brzozowska Magdalena 2a
  • Nowosiad Monika 2a
  • Rówiński Piotr 2a
  • Szwed Magdalena 2a
  • Ścisłowicz Anna 2a
  • Kruk Monika 3a
  • Markowicz Natalia 3b
  • Świtalska Izabela 3b
  • Kwolczak Aleksandra 4a
  • Zardzewiała Magdalena 4a
  • Konieczny Agnieszka 4c

Facebook

 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Bierzemy udział w akcji Żonkile

CMI

 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki