Tytuł "Przyjaciel Szkoły" dotychczas otrzymali:

 

2017/2018

  • p. Małgorzata Kucharska
  • p. Tomasz Huc

2016/2017

  • p. prof. Antoni Hrycek
  • p. Dariusz Homa

2014/2015

  • p. Zofia Zawadzka
  • p. Bożena Siwiecka
  • p. Barbara Borowiec
  • p. Mateusz Mołoń

2013/2014

  • p. Jolanta Jamroży
  • p. Michał Jaśkowiec
  • p. Rafał Jaśkowiec

2012/2013

  • p. Dorota Krzaczkowska
  • p. Halina Jasnosz
  • p. Elżbieta Siupik
  • p. Lucjan Kuźniar
  • p. Jacek Kucza
  • p. Edward Pączka

2011/2012

  • p. Justyna Kałamarz
  • p. Szczepan Kozak
  • p. Zbigniew Mazurek
  • p. Zbigniew Serwański

2010/2011

  • p. Robert Jaśkowiec

2009/2010

  • p. Janina Ryszawa
  • p. Renata Węgrzyn
  • p. Marian Dzimira
  • p. Włodzimierz Gązwa
  • p. Józef Kubas
  • p. Andrzej Piątek

2008/2009

  • p. dr Irena Kozimala – Dyrektor Instytutu Historii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu
  • p. Henryk Prochowski – dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przeworsku
  • p. Janusz Szewczyk - prezes firmy „Szewpol plus”

2007/2008

  • p. Anna Darecka
  • p. Halina Superson

2006/2007

  • p. Małgorzata Wołoszyn
  • p. Zdzisława Gmyrek
  • p. Andrzej Trelka

2005/2006

  • p. Irena Jamroży
  • p. Ryszard Wiśniowski

2004/2005

  • p. Ewa Seweryn
  • p. Ryszard Wiśniowski
  • p. Maciej Rogalski
  • p. Maria Lenar
  • p. Andrzej Kowalski - dyrektor MOK Przeworsk
  • PKO BP Oddział Regionalny w Lublinie
  • PZU Życie
  • PZU S. A.

2003/2004

  • p. Elżbieta Rufener-Sapieha wnuczka Andrzeja Lubomirskiego, mieszkająca w Szwajcarii
  • p. Urszula Strzelec
  • p. Stanisława Cebula
  • p. Adam Jarosz
  • p. Wiesław Mędzela
  • p. Leszek Kamiński

2002/2003

  • p. Bożena Figiela
  • p. Felicja Ścisłowicz
  • p. Józef Słota

2001/2002

  • p. Izabela Dzieduszycka - prezes Stowarzyszenia Przymierza Rodzin

2000/2001

  • p. Janina Ryszawa
  • p. Marta Ryznar
  • p. Maria Lichtarska
  • p. Andrzej Polański

1998/1999

  • p. Zofia Kojder
  • p. Jan Dziedzic
  • p. Wojewoda Leszek Kisiel
  • p. Kazimiera Żyła

1997/1998

  • p. Antoni Kubicki
  • p. Ryszard Porębny
  • p. Karol Benbenek
  • p. Wacław Ryznar

1996/1997

  • p. Zbigniew Mierzwa
  • p. Tadeusz Mazurek
  • p. Jan Pieniążek

1995/1996

  • p. Jan Szwed

1993/1994

  • ks. Dziekan Stanisław Szałankiewicz
  • ks. Prałat Adam Ablewicz
  • p. Kazimierz Borcz
  • p. Eugeniusz Niemczycki
  • P. Tomasz Lenar
  • p. Jan Szpunar
  • p. Andrzej Buchman

Facebook

 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Bierzemy udział w akcji Żonkile

CMI

 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki