Wybitni uczniowie (laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów i zwycięzcy mistrzostw sportowych) honorowani są Nagrodą Dyrektora Szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku. Regulamin przyznawania nagrody przyjęto na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 19 lutego 2001r. Nagroda jest wręczana podczas Święta Szkoły bądź uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Nagrodę tę otrzymali następujący uczniowie:

 

2017/2018

  • Aleksandra Majcher  – 3c
  • Martyna Fołta – 2d
  • Aleksandra Wajda – 2b

2016/2017

  • Zuzanna Piróg  – 3b
  • Gabriela Kubrak – 3d
  • Paweł Dyrkacz – 2c

2015/2016

  • Karolina Dziedzic – 3d
  • Natalia Stącel – 3a
  • Maria Fujarowicz – 3a
  • Tomasz Piątek – 3c
  • Olga Hnatkowska - 3c

2014/2015

  • Maciej Szpejankowski – 3c
  • Gabriela Janisz – 3e
  • Anna Piróg – 3b
  • Wojciech Kubas – 3f
  • Martyna Zając – 3c
  • Agata Sykała – 1c

2013/2014

  • Patryk  Marszałek – 3a
  • Karolina Sławińska – 3d
  • Michał Hałys – 2c

 

2012/2013

  • Gwóźdź Michał – 3a
  • Sławińska Karolina – 2d
  • Kasprzyk Gabriela – 2b
  • Piróg Anna – 2b
  • Wikiera Karolina – 2b

 

2011/2012

  • Dziedzic Łukasz – 3e

 

2010/2011

  • Kamil Bar - 3c
  • Paweł Kiełb – 3c

 

2009/2010

  • Aneta Cieślińska - 3e
  • Kamil Orzechowski – 3d

 

2008/2009

  • Barbara Drapała - 3c
  • Rafał Czepiński – 3e

 

2007/2008

  • Barbara Drapała - 2c
Stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych - POKL
  • Kukla Bogusław – 1 a
  • Leśnicki Marcin – 1h

 

2006/2007

  • Bartosz Krupa – 3a
  • Ewelina Mędzela 2c

 

2005/2006

  • Małys Kamil 3d

 

2004/2005

  • Mołoń Mateusz 3g
  • Pałka Wojciech 3a
  • Bender Patryk 2e
  • Beluch Łukasz 2a
  • Sowa Agnieszka 2g
  • Syk Wojciech 1c
  • Kołaczko Grzegorz 2c

 

2003/2004

  • Ścisłowicz Barbara 4a

 

2002/2003

  • Gołąb Jolanta 3f
  • Janiec Justyna 4f
  • Ingot Bartosz 4b
  • Pieniążek Seweryn 4d
  • Nitychoruk Anna 4b
  • Ścisłowicz Barbara 3a

 

2001/2002

  • Wołoszyn Aleksandra 3d
  • Pietluch Iwona 2a
  • Ścisłowicz Barbara 2a

 

2000/2001

  • Borda Mateusz 2f
  • Kapłon Marek 3e
  • Kuldo Radosław 4c
  • Nitychoruk Anna 2b

Facebook

 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Bierzemy udział w akcji Żonkile

CMI

 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki