„Życie jest po to, żeby dawać z siebie jak najwięcej innym ludziom”. Uczniowie naszej szkoły dobrze o tym wiedzą. W dniu 12 grudnia 2018 roku, grupa 14 wolontariuszyze Szkolnego Klubu HDK PCK „Głos serca” pod opieką pani Agnieszki Lechowicz, wzięła udział w akcji wydawania żywności, organizowanej przez Oddział Rejonowy PCK w Przeworsku.W miłej atmosferze, pełni zapału i energii, przez kilka godzin, ramię w ramię przygotowywaliśmy i wydawaliśmy paczki dla 172 przeworskich rodzin. Dzięki panu Tomaszowi - prezesowi PCK, każdy znał swoje miejsce w szeregu i wiedział co ma robić. Pogoda dopisała, ale grube, długie skarpetki nie zaszkodziły ;). Za pomoc zostaliśmy nagrodzeni zasłużonym, ciepłym posiłkiem i podziękowaniami ze strony organizatorów.Widok uśmiechniętych osób, którym pomogliśmy, zrekompensował wszelki trud i zmęczenie. Dobry nastrój udzielał się każdemu. Nasz klub działa nie tylko od święta - już mamy w planach następne akcje !

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Wysoka Kapituła Rankingu Olimpijskiego 
Stowarzyszenia Edukacyjno - Oświatowego
COPTIOSH nadaje szkole tytuł 
Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności
RP 2019 roku,
jako placówce, w której edukacja społeczna,
europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka
i historyczna stoi na wysokim poziomie.
 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki