Młodzież naszej szkoły czynnie i z powodzeniem uczestniczy w życiu sportowym na szczeblu miasta, powiatu i województwa. Zespoły koszykówki, piłki siatkowej dziewcząt i chłopców wielokrotnie zdobywały I miejsca w mistrzostwach powiatu, zajmując również czołowe lokaty w mistrzostwach rejonowych.

Liczne sukcesy na tym szczeblu zdobyły zespoły tenisa stołowego oraz drużyna szachowa.

Dorobek sportowy młodzieży dokumentują liczne puchary, medale i dyplomy eksponowane w głównym hollu szkoły.

W ramach zajęć pozalekcyjnych systematycznie odbywają się spotkania młodzieży w sekcjach koszykówki, piłki siatkowej, piłki nożnej, tenisa stołowego i szachowej. Do sportowej tradycji szkoły należą organizowane rokrocznie mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły w piłce siatkowej, koszykówce dziewcząt i chłopców. Istnieje od kilku lat zespół Cheerleaders oraz Break-dance.

Uatrakcyjniają swoimi wystąpieniami imprezy szkolne, miejskie, powiatowe. Systematycznie i z dużym powodzeniem startujemy w prowadzonej w mieście amatorskiej lidze piłki siatkowej mężczyzn. Szkolne zespoły sportowe biorą udział w spotkaniach towarzyskich w Rzeszowie i Leżajsku.

Społeczne zaangażowanie, systematyczna praca uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego umożliwia prowadzenie szerokiej akcji usportowiania szkoły. Rozwój i sprawność fizyczna jest dla nauczycieli wychowania fizycznego sprawą najważniejszą. Rozgrywki między szkolne, mistrzostwa szkoły wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród Naszej młodzieży. Promocja zdrowego stylu życia, przestrzeganie zasad ,,fair play", zdrowa rywalizacja to idea, która nam przyświeca. Nauczyciele wychowania fizycznego w Naszej szkole starają się na swych zajęciach zmieniać stereotyp postępowania, wprowadzić koncepcję sportu dla wszystkich. Obejmuje on nie tylko różne dyscypliny sportowe, ale także podobnie, jak rekreacja fizyczna, różne formy rekreacji. Chcemy, aby tak rozumiany sport, stawał się elementem stylu życia, a nie jako coś odświętnego, z czego korzysta się od czasu do czasu podczas jakiegoś festynu, pikniku czy wakacji. Sportowe sukcesy Naszej szkoły mobilizują uczniów do najbardziej efektywnej pracy.
 


Rok szkolny 2015/2016

PŁYWANIE
I miejsce w  Półfinale Województwa w Licaliadzie dziewcząt
Kamila Buja – 50m  - styl grzbietowy
Gabriela Annolik – 50m styl motylkowy

PIŁKA SIATKOWA
Dziewczęta
I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie
Chłopcy
II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

PIŁKA RĘCZNA
Dziewczęta
I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie
III miejsce w Rejonowej Licaliadzie
Chłopcy
II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

KOSZYKÓWKA  
Dziewczęta
II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie
Chłopcy
I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

PIŁKA NOŻNA
Chłopcy
I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie
Dziewczęta
I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

TENIS STOŁOWY
Dziewczęta
I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie
IV miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

SZACHY DRUŻYNOWE
I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

SZACHY  INDYWIDUALNE – POWIATOWA LICEALIADA
I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie - Małgorzata Wiśniowska

Rok szkolny 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE INDYWIDUALNE

Sylwia Czepiel - klasa 1d

III miejsce w Mistrzostwach Polski  w Nocnym Biegu na Orientację w Kategorii K16

Dawid Surmiak – klasa 2d

  • I miejsce w IV Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Dębica 18-19.10.2014
  • I miejsce w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W KICBOXINGU KICK LIGHT LUBLIN 15.11.2014
  • I miejsce w VI MISTZOSTWACH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W BOKSIE RZESZÓW 28.02.-1.03.2015
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim "ZŁOTY FENIKS" Stalowa Wola 16-17.05.2015
  • I miejsce w Międzynarodowy Turniej Bokserski Stropkowa Słowacja 30.05.2015
  • I miejsce w VIII MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKIM IM.STANISŁAWA KILIANA RZESZÓW 12-14.06.2015

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE NA DYSTANSIE 1500M

Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych

  • Czepiel Sylwia I miejsce - DYSTANS 1200 m: awans do Mistrzostw Województwa
  •  Zięba Alina II miejsce - DYSTANS 1200 m awans do Mistrzostw Województwa
  • Gurak Artur II miejsce - DYSTANS 1500 m awans do Mistrzostw Województwa

XIII BIEGI PRZEŁAJOWE O MEMORIAŁ FRANCISZKA SABANA

  • Czepiel Sylwia I miejsce
  • Gurak Artur II miejsce

PŁYWANIE

  • Janisz Gabriela - I miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem klasycznym
  • Zając Martyna – II miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem motylkowym
  • Maciej Szpejankowski - III miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem dowolnym 

PIŁKA SIATKOWA - Dziewczęta

  • I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie
  • IV miejsce w Rejonowej Licaliadzie

PIŁKA SIATKOWA - Chłopcy

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie
  • IV miejsce w Rejonowej Licaliadzie

KOSZYKÓWKA 

  • I miejsce w Powiatowej Licaliadzie chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licaliadzie chłopców

TENIS STOŁOWY  Dziewczęta

  • I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

PIŁKA NOŻNA

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie - dziewcząt
  • III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie – chłopców

SZACHY DRUŻYNOWE

I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

SZACHY  INDYWIDUALNE – POWIATOWA LICEALIADA

DZIEWCZĘTA:

  • I miejsce Wiśniowska Małgorzata

CHŁOPCY:

  • II miejsce - Hudecki Piotr – ZSOiZ Przeworsk               
  • III miejsce -  Osikowski Paweł

 

Rok szkolny 2013/2014

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE NA DYSTANSIE 1500M

Finaliści Mistrzostw Województwa w indywidualnych biegach przełajowych

  • Marszałek Patryk
  • Krajnik Justyna

 

PŁYWANIE

  • Janisz Gabriela

I miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem klasycznym

  • Zając Martyna

V miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem dowolnym 

 

PIŁKA SIATKOWA

Dziewczęta

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

Chłopcy

  • III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 

PIŁKA RĘCZNA

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie chłopców

 

KOSZYKÓWKA 

 

  • II  miejsce w Powiatowej Licaliadzie dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licaliadzie chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licaliadzie chłopców

 

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

Chłopcy

  • III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 

PIŁKA NOŻNA

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 

SZACHY DRUŻYNOWE

  • I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 


Rok szkolny 2012/2013

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE NA DYSTANSIE 1500M

Finaliści Mistrzostw Województwa w indywidualnych biegach przełajowych

  • Marszałek Patryk
  • Piątek Paweł
  • Stęchły Sławomir

 

PŁYWANIE

  • Janisz Gabriela - I miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem klasycznym
  • Zając Martyna - V miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem dowolnym 

 

PIŁKA SIATKOWA

Dziewczęta i chłopcy

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 

PIŁKA RĘCZNA

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie chłopców

 

KOSZYKÓWKA 

  • II  miejsce w Powiatowej Licaliadzie dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licaliadzie chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licaliadzie chłopców

 

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta i chłopcy

  • III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 

PIŁKA NOŻNA

  • II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 

SZACHY DRUŻYNOWE

  • II miejsce w Rejonowej Licaliadzie

 

BADMINTON

  • VIII miejsce w Półfinale Wojewódzkiej  Licaliadzie w grze drużynowej

 


Rok szkolny 2011/2012

 

Indywidualne biegi przełajowe na dystansie 1000-1500m - pan  Mariusz Cieśliński

I miejsce Powiatowa Licealiada Marszałek Patryk

IV miejsce Powiatowa Licealiada Ziętek Krzysztof

 

Sztafetowe biegi przełajowe na dystansie 1000-1500m - pan  Mariusz Cieśliński

I miejsce chłopcy  w  Powiatowej Licaliadzie

IV miejsce chłopców – Rejonowa Licealiada  

 

Piłka siatkowa dziewcząt  - pan Krzysztof Sebzda   

III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 

Piłka siatkowa chłopców - pan  M.Cieśliński

I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

II miejsce w Rejonowej Licaliadzie

IV miejsce – Półfinale Wojewódzkiej  Licealiady 

 

Piłka ręczna dziewcząt - pan Mariusz Cieśliński

III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

 

Piłka ręczna chłopców - panKrzysztof Mirkiewicz

I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

II miejsce – Rejonowa Licealiada  

III miejsce w Finale Województwa

 

Koszykówka  dziewcząt  - pan T. Majba

I miejsce w Powiatowej Licaliadzie

 

Koszykówka chłopców  - pan Krzysztof Mirkiewicz

I miejsce w Powiatowej Licaliadzie

III miejsce w Rejonowej Licaliadzie

 

Tenis stołowy - pan K. Sebzda

 

Dziewczęta

III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

Chłopcy

I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

V miejsce w Rejonowej Licaliadzie

 

 

Piłka nożna pan T. Majba

I miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

Szachy drużynowe - pan T. Majba

II miejsce w  Powiatowej Licaliadzie

Szachy indywidualne - pan T. Majba

III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie Urban Aleksandra

III miejsce w  Powiatowej Licaliadzie Marszałek, Patryk

 

UNIHOKEJ - pan T. Majba

VII miejsce w Rejonowej Licaliadzie


Rok szkolny 2010/2011

 

Indywidualne biegi przełajowe na dystansie 1000-1500m - pan Mariusz Cieśliński

Powiatowa Licealiada

Dziewczęta

  • III miejsce Drozd Agnieszka

Chłopcy

  • I miejsce Kaszuba Bartosz
  • II miejsce Pietruś Jakub
  • II miejsce Ziętek Krzysztof

Sztafetowe biegi przełajowe na dystansie
1000-1500m - pan Mariusz Cieśliński

II miejsce dziewczęta w Powiatowej Licealiadzie
I miejsce chłopcy w Powiatowej Licealiadzie
III miejsce – Rejonowa Licealiada chłopców


Piłka siatkowa dziewcząt - pani B Wajda

III miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Piłka siatkowa chłopców - pan M.Cieśliński

 I miejsce w Powiatowej Licealiadzie
II miejsce w Rejonowej Licealiadzie
IV miejsce – w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady
I miejsce w Amatorskiej PLAS Lidze
I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły w Żołyni


Piłka ręczna dziewcząt - pan Mariusz Cieśliński

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Piłka ręczna chłopców - pan K. Mirkiewicz

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie
III miejsce – Rejonowa Licealiada


Koszykówka dziewcząt - pan T. Majba

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Koszykówka chłopców - pan K. Mirkiewicz

 I miejsce w Powiatowej Licealiadzie
II miejsce w Rejonowej Licealiadzie

III miejsce Półfinale Wojewódzkiej Licealiady


Tenis stołowy - pan K. Sebzda

Dziewczęta

III miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Chłopcy

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Piłka nożna pan T. Majba

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Szachy drużynowe - pan T. Majba

III miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Szachy indywidualne - pan T. Majba

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie Urban Aleksandra
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie Kaszuba Bartosz


Pływanie – pan T. Majba

III miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w sztafecie 5 x 50m


Rok szkolny 2009/2010

III miejsce w Wojewódzkim Finale Licealiady w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w pływaniu sztafetowym

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie koszykówki chłopców

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie koszykówki dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie piłki nożnej chłopców

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w biegach przełajowych chłopców

III miejsce w Rejonowej Licealiadzie piłki siatkowej dziewcząt

II miejsce w Rejonowej Licealiadzie tenisa stołowego dziewcząt

II miejsce w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej

I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Rokietnicy


Rok szkolny 2008/2009

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE 08.10.2008. MAJDAN SIENIAWSKI

Dziewczęta - dystans 1200 m:
X miejsce - Stępak Katarzyna
XIV miejsce - Pacholarz Małgorzata

Chłopcy - dystans 1500 m:
V miejsce - Śliwa Marcin
VI miejsce - Telega Maciej

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W POWIATOWEJ LICEALIADZIE DNIA 22.10.2008. W ZARZECZU

III miejsce dziewcząt w Powiatowej Licealiadzie – 10 x 1000 m
I miejsce chłopcy w Powiatowej Licealiadzie – 10 x 1000 m

SZACHY INDYWIDUALNE

Dziewczęta:
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie - Wołowiec Anna
IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie - Słoma Dorota

Chłopcy:
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie Tu – Van Benedykt
VI miejsce w Powiatowej Licealiadzie Kukla Bogusław
VII miejsce w Powiatowej Licealiadzie Pieniążek Konrad

SZACHY DRUŻYNOWE
29.10.2008. PRZEWORSK

I miejsce w szachach drużynowych w Powiatowej Licealiadzie

PIŁKA RĘCZNA

Dziewczęta - 30.10.2008. PRZEWORSK
III miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Chłopcy
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie
II miejsce w Rejonowej Licealiadzie
III w Finale Województwa

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta 18.11.2008 r. URZEJOWICE
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Chłopcy 18.11.2008 r. URZEJOWICE
III miejsce chłopcy w Powiatowej Licealiadzie

KOSZYKÓWKA

Koszykówka dziewcząt 25.11.2008. PRZEWORSK
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Koszykówka chłopców 20.11.2007. PRZEWORSK
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie

PIŁKA SIATKOWA

Piłka siatkowa dziewcząt - 13.11.2008 r. PRZEWORSK
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Piłka siatkowa chłopców - 24.11.2008 r. PRZEWORSK
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie
I miejsce w Rejonowej Licealiadzie
III w Półfinale Województwa

PIŁKA NOŻNA

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

PŁYWANIE

Finał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu sztafetowym
2 x 5 x 50m stylem dowolnym
VI miejsce w Finale Wojewódzkim

50 m stylem dowolnym
V miejsce Sebastian Cieśliński w Finale Wojewódzkim
VIII miejsce Kamil Kornacki w Finale Wojewódzkim
XXXII miejsce Filip Węglowski w Finale Wojewódzkim

50 m stylem klasycznym
V miejsce Przemysław Bajdak w Finale Wojewódzkim

50 m stylem grzbietowym
V miejsce Kamil Bar w Finale Wojewódzkim
XVI miejsce Marcin Leśnicki w Finale Wojewódzkim

50 m stylem motylkowym
II miejsce Szymon Zawadzki w Finale Wojewódzkim

 


Rok szkolny 2007/2008

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W POWIATOWEJ LICEALIADZIE - 10.10.2007. MAJDAN SIENIAWSKI

Dziewczęta - dystans 1200 m:
III miejsce - Mędzela Ewelina
IV miejsce - Dereszowska Anita
VI miejsce - Piekło Katarzyna

Chłopcy - dystans 1500 m:
IV miejsce - Szajny Łukasz
VII miejsce - Kiełboń Michał
XII miejsce - Śmiałek Mateusz

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W POWIATOWEJ LICEALIADZIE 16.10.2007. ZARZECZE
I miejsce dziewcząt w Powiatowej Licealiadzie – 10 x 1000 m
V miejsce w Rejonowej Licealiadzie – 10 x 1000 m
III miejsce chłopcy w Powiatowej Licealiadzie – 10 x 1000 m

SZACHY INDYWIDUALNE 23.10.2007 r. PRZEWORSK
Dziewczęta:
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie - Wołowiec Anna
Chłopcy:
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie - Tu – Van Benedykt
III miejscew Powiatowej Licealiadzie - Wołowiec Łukasz
XI miejsce w Powiatowej Licealiadzie - Kukla Bogusław

SZACHY DRUŻYNOWE 23.10.2007 r. PRZEWORSK
I miejsce w szachach drużynowych w Powiatowej Licealiadzie

PIŁKA RĘCZNA
Dziewczęta - 25.10.2007. PRZEWORSK

III miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Chłopcy - 26.10.2007. PRZEWORSK
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

TENIS STOŁOWY - 07.11.2007 r. URZEJOWICE
Dziewczęta
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie
Chłopcy
III miejsce chłopcy w Powiatowej Licealiadzie

KOSZYKÓWKA
Koszykówka dziewcząt 13.11.2007. PRZEWORSK

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Koszykówka chłopców 20.11.2007. PRZEWORSK
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

PIŁKA SIATKOWA
Piłka siatkowa dziewcząt - 15.11.2007r. KAŃCZUGA
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie

Piłka siatkowa chłopców - 6.11.2007r. KAŃCZUGA
I miejsce w Powiatowej Licealiadzie
IV miejsce w Rejonowej

PIŁKA NOŻNA
IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie

PŁYWANIE
Półfinałów i finał wojewódzkiej licealiady w pływaniu sztafetowym
2 x 5 x 50m stylem dowolnym
X miejsce w Półfinale Wojewódzkim
XI miejsce w Finale Wojewódzkim

50 m stylem dowolnym
VII miejsce Ewelina Mędzela w Półfinale Wojewódzkim i Finale Wojewódzkim
XXII miejsce Demetriusz Serwański w Finale Wojewódzkim
XXXII miejsce Filip Węglowski w Finale Wojewódzkim

50 m stylem klasycznym
X miejsce Katarzyna Czarna w Półfinale Wojewódzkim i Finale Wojewódzkim
IX miejsce Tomasz Fajgier w Półfinale Wojewódzkim
X miejsce Tomasz Fajgier w Finale Wojewódzkim

50 m stylem grzbietowym
XI miejsce Kinga Ozimek w Półfinale Wojewódzkim
X miejsce Kinga Ozimek w Finale Wojewódzkim
XII miejsce Marcin Leśnicki w Półfinale Wojewódzkim
XI miejsce Marcin Leśnicki w Finale Wojewódzkim

50 m stylem motylkowym
XII miejsce Magdalena Barłóg w Półfinale Wojewódzkim
VII miejsce Magdalena Barłóg w Finale Wojewódzkim
V miejsce Ewa Lasek w Finale Wojewódzkim


Tradycyjnie odbyły się Mistrzostwa Szkoły „O Puchar Dyrektora Szkoły” w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

W dniach 11 i 13 lutego odbył się międzyklasowy turniej piłki siatkowej o „Puchar Dyrektora Szkoły”. Do turnieju zgłosiło się 16 zespołów żeńskich i 15 męskich, łącznie w turnieju wzięło udział 200 uczniów. Turniej został przeprowadzony systemem pucharowym.

Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta:

  • Miejsce I klasa 2ab
  • Miejsce II klasa. 1d
  • Miejsce III klasa. 2c


Chłopcy:

  • Miejsce I klasa 3a
  • Miejsce II klasa 2gf
  • Miejsce III klasa 2a
     

Rok szkolny 2006/2007


Piłka siatkowa dziewcząt – K. Mirkiewicz
- Powiatowa Licealiada- III miejsce
- Międzyszkolny Walentynkowy turniej dziewcząt i chłopców - II miejsce
- Puchar Starosty Miasta Przeworska – IV miejsce
- Turniej w Żołyni – IV miejsce

Piłka siatkowa chłopców- M. Cieśliński
- Powiatowa Licealiada - I miejsce
- Rejonowa Licealiada - IV miejsce

Koszykówka dziewcząt – M. Diduch
- Powiatowa Licealiada – I miejsce
- Rejonowa Licealiada - III miejsce

Koszykówka chłopców- T. Majba
- Powiatowa Licealiada – I miejsce
- Rejonowa Licealiada - III miejsce

Piłka ręczna chłopców - M. Diduch
- Powiatowa Licealiada – I miejsce
- Rejonowa Licealida – IV miejsce

Piłka ręczna dziewcząt – K. Mirkiewicz
- Powiatowa Licealiada – IV miejsce

Tenis stołowy- K. Mirkiewicz
- Powiatowa Licealiada – III miejsce chłopców
- Powiatowa Licealiada – III miejsce dziewcząt

Sztafetowe biegi przełajowe – M. Diduch
- III miejsce chłopców
- III miejsce dziewcząt

Pływanie- T. Majba
- III miejsce w półfinale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu sztafetowym 10x50 metrów
- V miejsce w finale Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu sztafetowym 10x50 metrów

Szachy- T. Majba
- V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w szachach drużynowych
- I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w szachach drużynowych

Piłka nożna – T. Majba
- II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców

I Miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Motoryzacyjnym - M. Cieśliński


Rok szkolny 2005/2006

 

Finał Wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych
14m – P. Szczepański
25m – K. Ruchała
32m – E. Mędzela
36m – K. Piekło

Rejonowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych
III m – drużynowo dziewczyny
VI m – drużynowo chłopcy

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym
III m – drużynowo dziewczęta
VII m – drużynowo chłopcy

Rejonowa Licealiada w szachach drużynowo
V m – drużynowo

Rejonowa Licealiada w koszykówce dziewcząt
II m

Półfinał Wojewódzki w koszykówce dziewcząt
IV m

Finał Wojewódzki Licealiady w pływaniu
II m – sztafeta 10x50m
II m – Ewelina Mędzela
50m stylem dowolnym

Finał Wojewódzki indywidualnie szachy
13m – Pawłucka Monika
16m – Piasek Piotr
19m – Wołowiec Łukasz

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego


Rok szkolny 2004/2005


Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Ratownictwie Wodnym
I miejsce - Grzegorz Kołaczko (kl. 2c)
III miejsce - Wojciech Syk (kl. 1c)
I miejsce w Powiatowej Liceliadzie – piłka siatkowa chłopców
III miejsce w Rejonowej Liceliadzie – piłka siatkowa chłopców
I miejsce w Powiatowej Liceliadzie – tenis stołowy dziewcząt
Małgorzata Przewrocka (3f), Marta Wołoszyn (2g)
I miejsca w Powiatowej Liceliadzie – tenis stołowy chłopców
Paweł i Piotr Szczepańscy (2c)
I miejsce w Powiatowej Liceliadzie – koszykówka dziewcząt
III miejsce w Rejonowej Liceliadzie – koszykówka dziewcząt
II miejsce w Powiatowej Liceliadzie – piłka siatkowa dziewcząt
I i II miejsce w Powiatowej Liceliadzie – biegi przełajowe chłopów
Piotr Szczepański (2c) – I miejsce, Paweł Szczepański (2c) – II miejsce
II miejsce w Powiatowej Liceliadzie – biegi przełajowe dziewcząt
Agnieszka Giedlarowiec (kl. 2h)
III miejsce w półfinale Wojewódzkiej Liceliady w pływaniu sztafetowym
III miejsca w pływaniu indywidualnym:
Wojciech Syk (1c)– 50 m stylem dowolnym, Tomasz Romankiewicz( ) – 50 m stylem grzbietowym, Michał Czarny (2b) – 50 m stylem klasycznym.


Rok szkolny 2003/2004

 

Agnieszka Giedlarowiec – V miejsce w indywidualnych biegach strefowych
w Krakowie, reprezentantka woj. Podkarpackiego w IX Ogólnopolskich Biegach Przełajowych,
Izabela Kotlarczyk – IV miejsce w Mistrzostwach Podkarpacia i Lubelszczyzny w narciarstwie alpejskim, biegowym i snowbordzie,
w finale Wojewódzkim Licealiady :
- w pływaniu - IV miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym i grzbietowym, V miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym
-III miejsce w półfinale wojewódzkiej licealiadzie w pływaniu sztafetowym 10x50 m, VI miejsce w finale;
w powiatowej licealiadzie:
-I miejsce piłka siatkowa dziewcząt i chłopców
-II miejsce tenis stołowy dziewcząt, III miejsce – chłopcy (obie grupy III miejsce w rejonie)
-III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych na dystansie 1000 m dziewcząt i chłopców
-I miejsce piłka koszykowa dziewcząt (III miejsce w rejonie), III miejsce - chłopców
-III miejsce w piłce ręcznej chłopców, IV miejsce dziewcząt
-II miejsce drużynowo w szachach, VI w rejonie; indywidualne biegi przełajowe „Z Unią na sportowo” na dystansie 1500 m dziewczęta zajęły II, III, IV miejsce , zaś chłopcy I, II, III, VI miejsce.

 


Rok szkolny 2002/2003

 

Piłka siatkowa chłopców
I miejsce w Turnieju „O Puchar Starosty Przeworskiego”
II miejsce w Turnieju „O Puchar Burmistrza Przeworska”
II i III miejsca turniejach organizowanych przez MOSiR w Przeworsku
I miejsce w turnieju miejskim w ramach obchodów „Dni Kultury Przeworska”

Piłka siatkowa dziewczat
IV miejsce w Rejonowej Liceliadzie
II miejsce w Turnieju „O Puchar Starosty Przeworskiego”
IV miejsce w Turnieju „O Puchar Starosty Lezajskiego”
V miejsce w III Archidiecezjalnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt

Koszykówka chłopców
IV miejsce w Rejonowej Liceliadzie
Koszykówka dziewcząt
IV miejsce w Rejonowej Liceliadzie

Szachy
Drużynowo – I miejsce w Powiatowej Liceliadzie
VI miejsce w Rejonowej Liceliadzie
Indywidualnie – E. Łysek (4LHb) – X miejsce w województwie

Pływanie

IX miejsce drużynowo w Półfinale Województwa
V miejsce w finale wojewódzkim na dystansie 50m stylem klasycznym – M. Kądziołka
V miejsce w finale wojewódzkim na dystansie 50m stylem grzbietowym – J. Plesnarowicz

Sztafetowe biegi przełajowe na dystansie 1000m – dziewczęta

II miejsce w Powiatowej Liceliadzie
IV miejsce w Rejonowej Liceliadzie

Tenis stołowy (opiekun p. K. Sebzda)
IV miejsce w Powiatowej Liceliadzie

Sztafetowe biegi przełajowe na dystansie 1500m – chłopcy
II miejsce w Powiatowej Liceliadzie

Facebook

Przydatne linki

LOSOWE ZDJĘCIA

LOSOWE FILMY