W piątek, 27 kwietnia 2018r. młodzież naszej szkoły pożegnała uczniów klas maturalnych. Tradycyjnie,  uroczystość ta rozpoczęła się Mszą Św. w  Bazylice Kolegiackiej p.w. Ducha Świętego, a następnie dalsza część pożegnalnego spotkania odbyła się w liceum. W tym dniu uczniowie klas trzecich otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy.///Po części oficjalnej, w atmosferze beztroskiej radości, nastąpiło wręczenie Władysławów 2018. Maturzyści z pewnością zapamiętają słowa, które skierowali do nich młodsi koledzy i przyjaciele: Minęły trzy lata, odkąd wstąpiliście w mury tej szkoły, trzy lata, podczas których stawaliście się dojrzalsi, starsi. Tu przeżywaliście pierwsze sukcesy i  gorycz pierwszych porażek.  Tutaj zawiązały się przyjaźnie,  pielęgnowane jak najpiękniejszy kwiat. Tu przeżywaliście chwile, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone w naszej szkole lata. Żegnamy Was i życzymy powodzenia!

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Przydatne linki

LOSOWE FILMY