W dniu 09.11.2013r w Rzeszowie odbył się I Bieg Niepodległości pod nazwą „Rzeszowska Dycha”. Impreza biegowa zorganizowana z okazji Święta Niepodległości w centrum miasta, zgromadziła bardzo dużą ilość startujących jak i kibiców. Pod hasłem "RUSZ SIĘ CZŁOWIEKU” rozegrano wiele konkurencji biegowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Główny bieg Open został rozegrany na dystansie 10 kilometrów ulicami Rzeszowa. Na starcie stanęło siedmiuset biegaczek i biegaczy nie tylko z Polski, ale również zza granicy. Liczną grupę stanowili zawodnicy z Ukrainy i Kenii. W głównej kategorii Open tryumfował Artur Kozłowski z Sieradza, co można uznać za niespodziankę bowiem w gronie faworytów wymieniało się zawodników z Kenii.

W kategorii M-16 nasz uczeń Patryk Marszałek zdobył III miejsce. To kolejny jego sukces w tym roku. Na starcie można było spotkać również liczną grupę mieszkańców z Przeworska. Na mecie spotkali się: absolwent LO Marcin Leśnick, nauczyciel Mariusz Cieśliński i uczeń Patryk Marszałek.

Rusz się człowieku - to hasło które można było usłyszeć przed startem. Cała nasza trójka zachęca do biegania. Polub bieganie. Sprawdź swoje możliwości. Do zobaczenia na kolejnym biegu

Facebook

 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Bierzemy udział w akcji Żonkile

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki