W dniu 19 października 2023 roku Szkolny Klub HDK PCK „Głos Serca” udał się z wizytą na Warsztaty Terapii Zajęciowej im. Św. Jana Pawła II w Przeworsku. W akcji wzięło udział 14 wolontariuszy z naszego liceum oraz opiekunka klubu p. Agnieszka Lechowicz. To był bardzo dobrze spędzony czas. Podopieczni WTZ przyjęli naszych uczniów jak zwykle z wielką radością. Wolontariuszom również nie brakowało energii do pracy; zostali podzieleni na grupy, rozesłani na poszczególne pracownie i razem z podopiecznymi tworzyli przeróżne ozdoby świąteczne, obrazy, aniołki, wianuszki i wiele innych rzeczy. To była wspaniała okazja na integrację i wspólne rozmowy. Poza wykonywaniem robót manualnych, uczniowie naszego liceum dzielili się również swoimi talentami muzycznymi podczas wspólnej próby śpiewu. Na zakończenie akcji mieliśmy przyjemność spróbować wypieków, które przygotowały dla nas panie z kuchni. Było to kolejne udane wyjście naszego klubu. Serdecznie dziękujemy naszym Przyjaciołom z ulicy Kasztanowej i do zobaczenia

Facebook

 

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki