Dnia 17 listopada w naszej szkole miał miejsce szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej. Uczniowie, którzy przystąpili do Olimpiady, zapoznali się z tekstami z zakresu teologii, a dotyczącymi oblicza miłosierdzia w nauczaniu i praktyce Kościoła. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Olimpiadzie gratulujemy uzyskania wysokiej punktacji, a naszą Szkołę na kolejnym etapie będą reprezentować: Gabriela Mołoń i Mikołaj Pietrzak.

 

Facebook

 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Bierzemy udział w akcji Żonkile

CMI

 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki