16 kwietnia 2010 r. Rada Powiatu Przeworskiego przyjęła Powiatowy Program wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Przeworski. Stypendium otrzymali następujący uczniowie:

2016/2017

  • Sylwia Majcher 2b
  • Barbara Pieniążek 2b
  • Aleksandra Majcher 2c
  • Dawid Oleksak 2c
  • Sylwia Mroszczyk 3b
  • Przemysław Płoskoń 3b
  • Zuzanna Piróg 3b
  • Agata Próchnicka 3b
  • Łukasz Ochyra 3b
  • Kinga Motyka 3c
  • Gabriela Kubrak 3d
  • Patrycja Bieniasz 3e
  • Paulina Fołta 3e
  • Aneta Pawełek 1z

2015/2016

  • Aleksandra Rzeczyca 3A
  • Marcin Szular 3A
  • Natalia Stące l3A
  • Gabriela Piątek 3A
  • Joanna Śliwa 3A
  • Piotr Dziedzic 2B
  • Przemysław Płoskoń 2B
  • Zuzanna Piróg 2B
  • Agata Próchnicka 2B
  • Łukasz Ochyra 2B
  • Alicja Kolano 3B
  • Iwetta Rączka 3B
  • Joanna Mazur 3B
  • Katarzyna Szczepankiewicz 3B
  • Kamila Giżewska 3B
  • Wojciech Chajec 3C
  • Olga Hnatkowska 3C
  • Gabriela Kubrak 2D
  • Karolina Czereba 2D
  • Patrycja Bieniasz 2E
  • Martyna Superson 3D

2014/2015

  • Hałys Michał   kl. 3c
  • Kolano Alicja  kl. 2b
  • Konieczny Aleksandra   kl. 2a
  • Kubas Wojciech  kl. 3f
  • Kuca Piotr kl. 3a
  • Lewandowski Adrian kl. 3e
  • Łuczyk – Szmuc Dorota  kl.  1z
  • Możdżeń Arkadiusz   kl. 1z
  • Orzechowska Katarzyna   kl. 3c
  • Piątek Gabriela  kl. 2a
  • Rączka Iwetta   kl. 2b
  • Rzeczyca Aleksandra  kl. 2e
  • Szczepankiewicz Katarzyna  kl. 2b
  • Szpejankowski Maciej  kl. 3c
  • Wojciechowska Gabriela  kl. 3c
  • Zięba Andżelika  kl. 3c
  • Zięba Barbara  kl. 3c
  • Zygmunt Karolina  kl. 3a
  • Żyga Justyna  kl. 3c

2013/2014

  • Barbara Kuras - 3e
  • Karolina Sławińska - 3d
  • Arkadiusz Możdżeń - 3Gim
  • Karolina Wikiera - 3b
  • Anna Piróg - 3b
  • Patrycja Pieniążek - 3b
  • Gabriela Kasprzyk - 3b
  • Katarzyna Balawender - 3b
  • Gabriela Kotlińska - 3c
  • Michał Niemiec - 3d
  • Wojciech Kubas - 2f
  • Michał Hałys - 2c
  • Kacper Hawro - 2c
  • Angelika Zięba - 3c
  • Maciej Szpejankowski - 2c

2012/2013

 

  • Michał Gwóźdź – 3a
  • Gabriela Kasprzyk – 2b
  • Joanna Leja – 3d
  • Patrycja Pieniążek – 2b
  • Anna Piróg – 2b
  • Natalia Płachta – 2b
  • Katarzyna Płoskoń – 3c
  • Tobiasz Serwański – 3b
  • Karolina Sławińska – 2d
  • Karolina Wikiera – 2b
  • Szymon Wilk – 3a

2011/2012

  • Michał Gwóźdź – 2a
  • Joanna Niemiec – 3b
  • Paulina Pawełek – 3f
  • Justyna Rojek – 3c
  • Tobiasz Serwański – 2b
  • Arleta Sławińska – 3b
  • Szymon Wilk – 2a

2010/2011

  • Kamil Bar – 3c
  • Piotr Kubas – 3f
  • Rafał Michta – 3f
  • Sylwia Mucha –2f
  • Karolina Ochyra - 3b
  • Paulina Pawełek – 2f
  • Aleksandra Ulma –3f
  • Mateusz Wojtas – 3a

2009/2010

  • Wojtas Mateusz – 2a
  • Ochyra Karolina – 2b
  • Pietruś Paulina – 2b
  • Bar Kamil – 2c
  • Chlebuś Natalia – 2d
  • Krupa Monika – 2d
  • Ulma Aleksandra – 2f
  • Orzechowski Kamil – 3d
  • Kiszka Joanna – 3f
  • Krawiec Paulina – 3f
  • Lichtarska Gabriela – 3f
  • Kantor Patrycja – 3g
  • Maciuła Monika – 3g
  • Gilecka Natalia – 3e

Facebook

 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Bierzemy udział w akcji Żonkile

CMI

 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki