Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla klas czwartych odbędzie się

w dniu 26 kwietnia 2024 r. wg następującego porządku:

    9:00 -  Msza Św. w Bazylice p.w. Ducha Świętego,
   10:00  - Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 (wręczenie  świadectw z wyróżnieniem). 
Po spotkaniu podopieczni wraz z wychowawcami udadzą się do sal lekcyjnych w celu rozdania pozostałych świadectw.

W czwartek 18 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku odbyło się wręczenie nagród uczestnikom powiatowego konkursu plastycznego „Ziemia i zdrowie”. Konkurs został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Przeworsku. Partnerami wydarzenia byli Burmistrz Miasta Przeworska dr Leszek Kisiel, Starostwo Powiatu Przeworskiego oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.

Komisja konkursowa doceniła oryginalność i kreatywność młodych twórców i nagrodziła prace uczennic naszej szkoły w kategorii wiekowej szkól ponadpodstawowych:

I miejsce Gabriela Kalamarz

II  miejsce  Maja Lewandowska

      III miejsce Gabriela Zawadzka

wyróżnienie Iga Lech

Gratulacje!

Fotorelacja dostępna:  https://www.facebook.com/miejskiosrodekkultury.przeworsk

 

Julia Kościńska, uczennica klasy 2d, zajęła drugie miejsce w III Międzynarodowym Konkursie Historycznym "Śladami Historii Polski – skąd nasz ród". Konkurs organizowany przez Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego objęty jest Patronatem Honorowym Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. W kategorii pieśń historyczna Julia zaprezentowała utwór pt. "Już dopala się ogień biwaku" zespołu Contra Mundum. Po raz kolejny Julia zachwyciła swoim talentem i umiejętnościami wokalnymi.

Julio, podziwiamy Twoją pasję i składamy wielkie gratulacje!!!

Życzymy Ci dalszych sukcesów!

Autorem zdjęcia jest Pani Katarzyna Szarek

W środę, 27 marca, uczestniczyliśmy w Dniach Otwartych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Jarosławiu. Wydarzenie rozpoczęło oficjalne powitanie maturzystów i nauczycieli przez prorektor ds. dydaktycznych dr Dorotę Dejniak. Następnie odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych studentów.

Po oficjalnym wstępie maturzyści rozpoczęli zwiedzanie kampusu. Każdy z Wydziałów przygotował różne atrakcje, które prezentowały kierunki dostępne w ofercie PANS. W programie Dnia Otwartego były m.in.: wykłady, gry i zabawy integracyjne, strzelanie na interaktywnej strzelnicy, prezentacja sprzętu geodezyjnego, pokaz symulacji opatrywania ran i wiele innych aktywności.

Facebook

 

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki