W dniach 15 i 16 grudnia 2016r. Szkolna Grupa Wolontariuszy organizuje kiermasz  na cele charytatywne. W tym roku dochód z kiermaszu świątecznego przekażemy w części na rehabilitację 2 – letniego Mateuszka  (chłopiec  urodził się z zespołem Downa, wadą wrodzoną serca, ma przy tym wiotkość krtani i mięśni, niedoczynność tarczycy i cierpi na opóźnienie psychoruchowe), oraz na rzecz Fundacji WOŚP.


Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom  - to temat 25 Finału.
 

-25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie - mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
A już 13 stycznia odbędzie się impreza zamknięta na sali gimnastycznej. Przygotujcie się na mnóstwo wrażeń i fantastyczne licytacje :)
Dostaliśmy już od Fundacji pierwsze gadżety na licytację – na zdjęciu:)
Wszystkich, którzy chcą przekazać swoje prace, rysunki, rękodzieło na licytację zapraszamy do kontaktu z opiekunami SzGW – L. Kontek, K. Wiśniowska.

Facebook

 

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki