Uczennica klasy 1b Joanna Wiśniowska razem ze swoim zespołem zdobyła podczas ostatniego weekendu złoty medal na Międzynarodowym Turnieju w Pradze. Dziewczyny pokonały 34 trójki z Polski, Niemiec, Austrii, Węgier, Czech i Słowacji. To już drugi taki międzynarodowy sukces. Również w czerwcu 2025 Joanna stanęła na podium ze złotym medalem podczas International Acro Cup w Rzeszowie.
View the embedded image gallery online at:
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/1415-mistrzyni-akrobatyki#sigFreeIde3f6c4807a
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/1415-mistrzyni-akrobatyki#sigFreeIde3f6c4807a















