Deszczowy dzień nie zniechęcił nas do wyjazdu. W ośrodku w Hadlach Szklarskich wychowanki z klasy 1d o profilu psychologiczno -pedagogicznym wraz z wychowawczynią p. Alicją Domką oraz z p. Justyną Kaciubą bardzo miło spędziły wspólny czas. Gra w kręgle i warsztaty pizzy to był naprawdę dobry pomysł na integrację. Przyjemna atmosfera sprzyjała bliższemu poznaniu się oraz poczynieniu planów co do kolejnych wycieczek klasowych. Wyjazd zdecydowanie uznajemy za udany.
View the embedded image gallery online at:
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/1396-wycieczka-integracyjna-klasy-1d#sigFreeId8eb5b1d613
https://loprzeworsk.pl/index.php/pl/1396-wycieczka-integracyjna-klasy-1d#sigFreeId8eb5b1d613















