Deszczowy dzień nie zniechęcił nas do wyjazdu. W ośrodku w Hadlach Szklarskich wychowanki z klasy 1d o profilu psychologiczno -pedagogicznym wraz z wychowawczynią p. Alicją Domką oraz z p. Justyną Kaciubą bardzo miło spędziły wspólny czas. Gra w kręgle i warsztaty pizzy to był naprawdę dobry pomysł na integrację. Przyjemna atmosfera sprzyjała bliższemu poznaniu się oraz poczynieniu planów co do kolejnych wycieczek klasowych. Wyjazd zdecydowanie uznajemy za udany.

Facebook

Przydatne linki

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY