Już w przyszły  wtorek w naszej szkole odbędą się wybory w ramach akcji "Młodzi głosują – wybory parlamentarne 2023". Projekt ma charakter apolityczny i jego celem jest przybliżenie  młodzieżydziałania demokracji w praktyce. Cała społeczność uczniowska będzie mieć okazję, by oddać głos na startujące komitety i dać znać o swoich poglądach. 

W głosowaniu może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły pod warunkiem,  że będzie miał przy sobie dowód tożsamości np. legitymację szkolną. Lokal wyborczy będzie znajdował się na II piętrze, obok sali 37 i będzie czynny w godzinach  9.30 - 15. Głosować można na przerwach lub za zgodą nauczycieli  na lekcjach.

Jeżeli nie jesteście pewni na kogo oddać swój głos zachęcamy do skorzystania z Latarnika Wyborczego https://latarnikwyborczy.pl/. Jest to stworzone przez Centrum Edukacji Obywatelskiej narzędzie internetowe, które umożliwia łatwe porównanie swoich poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych.

 

Facebook

 

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki