W dniu 05.12.2022r. wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w Gali Wolontariatu organizowanej przez Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia. Całe wydarzenie miało miejsce w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Wolontariusze i wolontariuszki z okolicznych szkół mieli przyjemność wysłuchać przemówienia Jana Meli, ambasadora Korpusu Solidarności. Nie zabrakło śmiechu i wspólnych zdjęć. Szkolna Grupa Wolontariuszy naszego liceum otrzymała statuetkę i dyplomy w ramach podziękowania za prężną działalność. Uczniowie goszczącej nas placówki przygotowali poczęstunek - przysmaki na słodko i na słono. Po przejściu na halę wolontariusze przeprowadzili zabawy dla pozostałych uczestników wydarzenia. Odwiedził ich również Święty Mikołaj. Nie zapomniał o żadnym z grzecznych wolontariuszy!

Facebook

 

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki