W dniu 30 marca bieżącego roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu odbył się rejonowy etap XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego imienia Franciszka Leji. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie oraz dyrektorzy lokalnych szkół. Konkurs odbywa się pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Rzeszowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Finał konkursu odbędzie się w najbliższą sobotę 27 kwietnia w IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie. Sukces na etapie rejonowym odnieśli dwaj uczniowie naszej szkoły z klasy 2a: Jakub Stańczyk oraz Paweł Jaśkowiec. To oni znaleźli się w gronie 42 finalistów tego konkursu i będą reprezentować naszą szkołę. Życzymy im powodzenia oraz uzyskania jak najlepszych wyników. 

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Wysoka Kapituła Rankingu Olimpijskiego 
Stowarzyszenia Edukacyjno - Oświatowego
COPTIOSH nadaje szkole tytuł 
Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności
RP 2019 roku,
jako placówce, w której edukacja społeczna,
europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka
i historyczna stoi na wysokim poziomie.
 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki