W dniach 05 luty i 06 luty 2019 r. odbył się międzyklasowy turniej piłki siatkowej. Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów męskich i 7 zespołów żeńskich, łącznie w turnieju wzięło udział 91 uczniów. Turniej został przeprowadzony systemem pucharowym w rywalizacji dziewcząt i mieszanym u chłopców w sumie rozegrano 19 meczy.
Rywalizacja zakończyła się następująco:

Tabele rozgrywek:

05.02.2019 r . - MISTRZOSTWA DZIEWCZĄT

MIEJSCE I KLASA 1A,B
TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

 

Skład drużyny:
1.    Maria Sala
2.    Maryla Balawender
3.    Zuzanna Hołub
4.    Sylwia Krzanowska
5.    Agnieszka Leśnicka
6.    Wiktoria Tarnawska
7.    Patrycja Rojek

 

 

MIEJSCE II KLASA 2D

Składy drużyn:
1.    Justyna Petry
2.    Katarzyna Kojder
3.    Gabriela Mucha
4.    Katarzyna Stecko
5.    Joanna Pleśniak
6.    Jadwiga Stecko
7.    Gabriela Malach

 

 

 

 

MIEJSCE III KLASA 3B

Składy drużyn:
1.    Weronika Motyka
2.    Magdalena Kowalczyk
3.    Paulina Obłoza
4.    Walentyna Osmyk
5.    Ewelina Superson
6.    Justyna Dyrkacz
7.    Gabriela Fąfera

 

 

 

MIEJSCE IV KLASA 3D

Składy drużyn:
1.    Dagmara Powroźnik
2.    Aleksandra Lasek
3.    Sylwia Kozak
4.    Emilia Skiba
5.    Martyna Klepacz
6.    Katarzyna Siuśta
7.    Paulina Kaniuch

 

 

06.02.2019 r. - MISTRZOSTWA CHŁOPCÓW 

MIEJSCE I KLASA 3A
TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

 

 

Składy drużyn:
1.    Marcin Mikuła
2.    Bartosz Balawender
3.    Filip Wójtowicz
4.    Jakub Borowiec
5.    Bartosz Szlachta
6.    Karol Huba
7.    Sylwester Trojnar

 

 

MIEJSCE II KLASA 3 B,C,D

Składy drużyn:
1.    Kacper Chomik
2.    Wojciech Wawryszko
3.    Karol Obłoza
4.    Jakub Bogacz
5.    Jakub Baryła
6.    Kacper Majewski
7.    Jakub Słowik

 

 

 

MIEJSCE III KLASA 2 A,D

Składy drużyn:
1.    Damian Zięba
2.    Paweł Gondek
3.    Krystian Basiak
4.    Karol Dyrkacz
5.    Sławek Pilek
6.    Paweł Jaśkowiec
7.    Michał Kulpa
8.    Jakub Surmiak

 

MIEJSCE IV KLASA 2,B,C

Składy drużyn:
1.    Kacper Kolasa
2.    Michał Winiarz
3.    Szymon Gaj
4.    Maciek Piróg
5.    Jakub Telega
6.    Bartosz Lubas
7.    Mikołaj Romankiewicz

 

 

 

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Wysoka Kapituła Rankingu Olimpijskiego 
Stowarzyszenia Edukacyjno - Oświatowego
COPTIOSH nadaje szkole tytuł 
Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności
RP 2019 roku,
jako placówce, w której edukacja społeczna,
europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka
i historyczna stoi na wysokim poziomie.
 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki