W dniach 05 luty i 06 luty 2019 r. odbył się międzyklasowy turniej piłki siatkowej. Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów męskich i 7 zespołów żeńskich, łącznie w turnieju wzięło udział 91 uczniów. Turniej został przeprowadzony systemem pucharowym w rywalizacji dziewcząt i mieszanym u chłopców w sumie rozegrano 19 meczy.
Rywalizacja zakończyła się następująco:

Tabele rozgrywek:

05.02.2019 r . - MISTRZOSTWA DZIEWCZĄT

MIEJSCE I KLASA 1A,B
TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

 

Skład drużyny:
1.    Maria Sala
2.    Maryla Balawender
3.    Zuzanna Hołub
4.    Sylwia Krzanowska
5.    Agnieszka Leśnicka
6.    Wiktoria Tarnawska
7.    Patrycja Rojek

 

 

MIEJSCE II KLASA 2D

Składy drużyn:
1.    Justyna Petry
2.    Katarzyna Kojder
3.    Gabriela Mucha
4.    Katarzyna Stecko
5.    Joanna Pleśniak
6.    Jadwiga Stecko
7.    Gabriela Malach

 

 

 

 

MIEJSCE III KLASA 3B

Składy drużyn:
1.    Weronika Motyka
2.    Magdalena Kowalczyk
3.    Paulina Obłoza
4.    Walentyna Osmyk
5.    Ewelina Superson
6.    Justyna Dyrkacz
7.    Gabriela Fąfera

 

 

 

MIEJSCE IV KLASA 3D

Składy drużyn:
1.    Dagmara Powroźnik
2.    Aleksandra Lasek
3.    Sylwia Kozak
4.    Emilia Skiba
5.    Martyna Klepacz
6.    Katarzyna Siuśta
7.    Paulina Kaniuch

 

 

06.02.2019 r. - MISTRZOSTWA CHŁOPCÓW 

MIEJSCE I KLASA 3A
TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

 

 

Składy drużyn:
1.    Marcin Mikuła
2.    Bartosz Balawender
3.    Filip Wójtowicz
4.    Jakub Borowiec
5.    Bartosz Szlachta
6.    Karol Huba
7.    Sylwester Trojnar

 

 

MIEJSCE II KLASA 3 B,C,D

Składy drużyn:
1.    Kacper Chomik
2.    Wojciech Wawryszko
3.    Karol Obłoza
4.    Jakub Bogacz
5.    Jakub Baryła
6.    Kacper Majewski
7.    Jakub Słowik

 

 

 

MIEJSCE III KLASA 2 A,D

Składy drużyn:
1.    Damian Zięba
2.    Paweł Gondek
3.    Krystian Basiak
4.    Karol Dyrkacz
5.    Sławek Pilek
6.    Paweł Jaśkowiec
7.    Michał Kulpa
8.    Jakub Surmiak

 

MIEJSCE IV KLASA 2,B,C

Składy drużyn:
1.    Kacper Kolasa
2.    Michał Winiarz
3.    Szymon Gaj
4.    Maciek Piróg
5.    Jakub Telega
6.    Bartosz Lubas
7.    Mikołaj Romankiewicz