Szanowni Państwo!


Fundacja Pomocy Młodzieży im. św. Jana Pawła II WZRASTANIE zwraca się z prośbą  o oddanie głosu na ich projekt realizowany w ramach inicjatywy LOKALNI HEROSI "Kasztanowo  - plac zabaw i siłownia pod chmurką dla domu dziecka i niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji WZRASTANIE  oraz mieszkańców Przeworska".
Jeśli ich projekt uzyska wymaganą liczbę głosów, zamierzają go wybudować przy ul. Kasztanowej z dostępem dla wszystkich chętnych.
Jeśli zechcecie pomóc – oddawajcie głos na stronie akcji Herosi Przedsiębiorczości. W tym celu należy wejść na stronę z linka zamieszczonego poniżej i oddawać głos codziennie do 14.10.2018 r. Można również wejść na stronę www.herosiprzedsiebiorczosci.pl, wyszukać ich projekt (wystarczy wpisać miasto Przeworsk) i zagłosować. Głosy można oddawać niezależnie z telefonu i komputera, ale tylko raz dziennie. Każdy komputer w pracowni komputerowej to jeden, osobny głos, każdy telefon to również jeden osobny głos (liczy się IP urządzenia). Głosowanie jest bezpłatne!!! Nie wymaga również logowania.
Głos można również oddaćrobiąc zakupy w sklepie Groszek przy ul. Studziańskiej 2 w Przeworsku i sfotografowanie paragonu i  wysłanie go MMS-em pod nr 661 005 990
Nie bądź obojętny! Pomóż osobom potrzebującym i wszystkim,którzy będą korzystali z placu rekreacyjnego przy ul. Kasztanowej w Przeworsku!
Twój głos może zdecydować, czy przestrzeń publiczna w Przeworsku zmieni się na lepsze.


Za każdy oddany głos i poparcie naszej inicjatywy DZIĘKUJEMY!

 

 

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Wysoka Kapituła Rankingu Olimpijskiego 
Stowarzyszenia Edukacyjno - Oświatowego
COPTIOSH nadaje szkole tytuł 
Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności
RP 2019 roku,
jako placówce, w której edukacja społeczna,
europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka
i historyczna stoi na wysokim poziomie.
 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki