W dniu 13 kwietnia 2018r. Kamila Kolano i Amelia Łątka z klasy 2c oraz Dorota Horodecka z klasy 1c reprezentowały naszą szkołę  w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde  - Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, który odbył się w II LO w Przemyślu. W konkursie uczestniczyło łącznie 10 trzyosobowych drużyn  z różnych szkół w regionie. Drużyny odpowiadały na pytania w języku polskim i języku niemieckim, były to zadania zamknięte i otwarte dotyczące  m. in. podstawowych informacji o Niemczech, geografii, gospodarki, historia, kultury, sportu, znanych osobistości, jedzenia i picia. Cały konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Nasza drużyna godnie reprezentowała szkołę i po dogrywce, w której dziewczyny uległy tylko jednym punktem, zajęła ostatecznie II miejsce. Jest to ogromny sukces, gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku.,

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Przydatne linki

LOSOWE FILMY