W dniach 15 i 16 grudnia 2016r. Szkolna Grupa Wolontariuszy organizuje kiermasz  na cele charytatywne. W tym roku dochód z kiermaszu świątecznego przekażemy w części na rehabilitację 2 – letniego Mateuszka  (chłopiec  urodził się z zespołem Downa, wadą wrodzoną serca, ma przy tym wiotkość krtani i mięśni, niedoczynność tarczycy i cierpi na opóźnienie psychoruchowe), oraz na rzecz Fundacji WOŚP.


Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom  - to temat 25 Finału.
 

-25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie - mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
A już 13 stycznia odbędzie się impreza zamknięta na sali gimnastycznej. Przygotujcie się na mnóstwo wrażeń i fantastyczne licytacje :)
Dostaliśmy już od Fundacji pierwsze gadżety na licytację – na zdjęciu:)
Wszystkich, którzy chcą przekazać swoje prace, rysunki, rękodzieło na licytację zapraszamy do kontaktu z opiekunami SzGW – L. Kontek, K. Wiśniowska.

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Wysoka Kapituła Rankingu Olimpijskiego 
Stowarzyszenia Edukacyjno - Oświatowego
COPTIOSH nadaje szkole tytuł 
Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności
RP 2019 roku,
jako placówce, w której edukacja społeczna,
europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka
i historyczna stoi na wysokim poziomie.
 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki