„Podziel się Posiłkiem”  to program społeczny realizowany przez Federację Polskich Banków Żywności polegający na ogólnopolskich zbiórkach żywności.  W ostatni weekend września  w największych sklepach w całej Polsce ponad 30 000 wolontariuszy uczestniczy w tej akcji.
Po raz kolejny młodzież ze Szkolnej Grupy Wolontariuszy wraz z opiekunami włączyła się w organizację akcji. W dniach 23 i 24 września (piątek, sobota) w sklepie Intermarche w Przeworsku zaangażowani wolontariusze informowali  klientów sklepu o możliwości wsparcia najbardziej potrzebujących osób poprzez zakup produktów żywnościowych o dłuższym terminie ważności.
Podczas akcji zebraliśmy ponad 170 kg. żywności,  która w ramach współpracy z Podkarpackim  Bankiem  Żywności trafi do rodzin z Przeworska i okolic znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.
A oto zaangażowani w akcję wolontariusze:
Piotr Kołodziej kl. 3c, Gabriela Mucha kl. 3c, Barbara Pieniążek kl.2b, Paulina Załawka kl. 2b,   Katarzyna Wośko kl. 2c, Róża Porębny kl. 2c, Julia Balawender kl. 2d, Sylwia Drążek kl. 2d, Natalia Stempak kl. 2d,  Paulina Mucha kl. 2d, Weronika Motyka kl. 1b,  Walentyna Osmyk kl. 1b,  Radosław Uliszak kl.1d.
Dziękujemy serdecznie wolontariuszom, pracownikom oraz klientom sklepu Intermarche.

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Wysoka Kapituła Rankingu Olimpijskiego 
Stowarzyszenia Edukacyjno - Oświatowego
COPTIOSH nadaje szkole tytuł 
Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności
RP 2019 roku,
jako placówce, w której edukacja społeczna,
europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka
i historyczna stoi na wysokim poziomie.
 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki