17 października wspólnie z 85 000 osób próbowaliśmy pobić rekord Guinness World Records w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez jak największą ilość osób!
Akcja organizowana po raz czwarty przez  Fundację WOŚP w ramach “Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca” oraz  realizacji Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować" miała na celu naukę podstawowych czynności ratujących życie.
W naszej szkole inicjatorami i opiekunami byli: p. E. Zięba, p. L. Kontek, p. K. Wiśniowska, p. T. Majba – koordynator całego wydarzenia.
Dziękujemy zespołowi Falc, p. M. Cieślińskiemu, wolontariuszom i uczniom naszej szkoły za zaangażowanie i udział w akcji!!!

"To niesamowite, że jednego dnia tyle tysięcy osób w całej Polsce pokazało w jednej chwili, że umie udzielać pierwszej pomocy! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny nasza akcja cieszy się tak ogromnym zaangażowaniem. Próba bicia Rekordu Guinnessa okazała się świetną okazją do wspólnej nauki resuscytacji i podstawowych czynności ratujacych życie przez najmłodszych i najstarszych. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji! Bez Was to by się nie udało!"
żródło:http://www.wosp.org.pl/aktualnosci/najwieksza-na-swiecie-lekcja-resuscytacji-za-nami

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Przydatne linki

LOSOWE FILMY